Tapimas ambasadore/iu – tai savo miesto atstovavimas ir parodymas, kad didžiuojiesi būdama/s Birštoniete/čiu, nori skleisti gerąją žinią apie savo miestą, padėti surasti investuotojų, aktyviau įsitraukti į regiono vystymą. Kaip ambasadorė/ius galėsite ne tik konsultuoti, teikti idėjas savo regionui, bet taip pat burti globalių Birštoniečių bendruomenę šalyje, kurioje gyvenate, ir kitaip garsinti savo gimtąjį kraštą.

Tapk ambasadore/iumi

Ambasadoriai

  • Rolandas Viršilas – įmonės „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius
  • Laura Budreckytė  – jaunosios kartos džiazo atlikėja. Baigusi Birštono meno mokyklą ir džiazo vokalo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dainininkė lavino vokalinius įgūdžius Estijos muzikos ir teatro akademijoje, dalyvavo Bobby McFerrino, Jeffo Cascaro, Briano Melwino meistriškumo kursuose. Laura yra daugkartinė „Dainų Dainelės“ (2002 m., 2004 m., 2006 m.) ir nacionalinių konkursų laureatė. Tarptautinio džiazo vokalistų konkurso „Jazz Voices“ nugalėtoja ir geriausia laisvosios programos atlikėja (2012 m.), tarptautinio džiazo vokalistų konkurso „Riga Jazz Stage” Latvijoje „Grand Prix“ (2013 m.).
    Ji yra grupių „CinAmono” ir „The Schwings“ narė. Šalia kūrybinės, vokalistė užsiima ir pedagogine veikla – dėsto dainavimą Vilniaus kolegijoje, moko muzikos Karalienės Mortos mokykloje, taip pat nuo 2018 m. rudens studijuoja antrą magistrą VU-LMTA, Muzikos terapiją.

Dovilė Šafranauskė – Birštono kraštiečių klubo prezidentė, yra gimusi ir augusi Birštone, baigusi mokyklą studijavo Vytauto Didžiojo universitete Verslo vadybą, vėliau magistro studijas tęsė Vilniaus universiteto Kauno filiale, baigė tarptautinio marketingo specialybę. Nors ir išvykusi į kitą miestą, Dovilė  nepamiršo gimtojo miesto. Socialiniai ir visuomeniniai klausimai visuomet buvo dalis Dovilės, todėl įsitraukė ir į Birštono kraštiečių klubo veiklą, vėliau tapo jo pirmininke. Darbinėje veikloje, tekstilės srityje, Dovilė Šafranauskė dirba daugiau nei 14 metų. Dovilė Šafranauskė nuolat bendrauja su užsienio drabužių dizaineriais ir jų įmonių atstovais, siekiant išsiaiškinti jų poreikius ir reikalavimus gaminamai produkcijai.